Jesteśmy importerem i dystrybutorem indyjskich artykułów spożywczych dla: produkcji, HoReCa, sieci sklepów, klientów hurtowych, indywidualnych, dla sklepu własnego stacjonarnego (Delikatesy ”Indian House”) oraz sprzedaży internetowej www.indianhouse.pl.


Jesteśmy wyspecjalizowanym dostawcą indyjskich produktów spożywczych.


Nasza oferta obejmuje wiele produktów, które pozwolą Państwu poczuć smak i zapach Indii słynących na cały świat z niesamowitej kuchni.


Picasso Poland Sp.zo.o. to hurtownia, sklep internetowy oraz sklep stacjonarny ‘Indian House’ który powstał z pasji do orientalnego świata i miłości do natury, z myślą o ludziach którzy cenią dobre samopoczucie oraz zdrowie swoje i swoich bliskich.


’INDIAN HOUSE’ to sklep stacjonarny i sklep internetowy www.indianhouse.pl w którym sprzedajemy produkty spożywcze z Indii dla klientów z całej Polski i Europy. Chcemy aby nasz sklep był miejscem, dzięki któremu zrealizujecie min. swoje kulinarne marzenia oraz odkryjecie naturalne sposoby pielęgnacji zdrowia i urody.


indianhouse
indianhouse

CEL

Najwyższa jakość produktów​

Naszym celem jest dostarczenie klientom produktów o autentycznym smaku i zapachu. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu oferujemy naszym odbiorcom najwyższej jakości produkty. Naszą przewagą są bezpośrednie kontakty z indyjskimi producentami markowych produktów. Właśnie dzięki temu możemy dostarczyć na rynek najwyższej jakości towary po najbardziej konkurencyjnych cenach.

Szeroki asortyment

Dziś portfolio naszych produktów liczy ponad 1000 pozycji i liczba ta cały czas rośnie.

Szybka realizacja zamówień

Naszym klientom zapewniamy szybką realizację zamówień oraz ciągłość dostaw. Transport odbywa się za pomocą wyspecjalizowanych firm logistycznych w systemie “Door to Door” na terenie Polski i Europy.

Specjalne zamówienia

Realizujemy specjalne zamówienia klientów na produkty mało znane i ciężko dostępne ponieważ
naszą misją jest zaspokojenie wszelkich, nawet najbardziej wymyślnych oczekiwań klientów.

Doradztwo

Nasz personel pomaga w wyborze najlepszej oferty, dopasowanej do potrzeb klienta.
Z przyjemnością doradzamy i dzielimy się z Wami naszą wiedzą i indyjskimi inspiracjami.

Konkurencyjne ceny

Proponujemy system korzystnych rabatów dla stałych odbiorców, ceny hurtowe dla sklepów oraz ceny dystrybucyjne dla hurtowni.

Naszą misją jest dostarczyć najlepszą jakość w najlepszej cenie.