Zajmujemy się importem i dystrybucją indyjskich produktów spożywczych oraz kosmetyków ajurwedyjskich. Nasza oferta skierowana jest do: sieci sklepów, restauracji, sektora hotelarskiego i gastronomicznego, a także klientów hurtowych. Wiemy, jak ważna jest atrakcyjna cena artykułów kupowanych hurtowo, dlatego naszym stałym klientom oferujemy system rabatów, dzięki którym zakupy stają się jeszcze korzystniejsze. Hurtowniom proponujemy ceny dystrybucyjne.

Jakie produkty kupisz w naszej hurtowni?

Dbamy o najwyższą jakość sprzedawanych produktów, dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i renomowanymi producentami. Dzięki temu wiemy, że wszystkie artykuły spożywcze, które znajdują się w naszej hurtowni, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Tylko u nas kupisz produkty takich marek jak m.in.: Patanjali, Bikaji, Alin, RK, Pillsbury, Zoff, Everest, Rasanand, Cheeda’s, Old Harbour, Samaara czy Mario,  gdyż jesteśmy ich wyłącznym dystrybutorem na terenie naszego kraju.

Przedstawiamy również artykuły spożywcze własnej produkcji, czyli markę Jivva. To najwyższej jakości produkty takie jak np.: sosy, napoje, przyprawy, różne odmiany ryżu, pasty, piklowane warzywa czy masła klarowane Ghee. Produkty spożywcze z naszej hurtowni artykułów indyjskich charakteryzują się doskonałym składem, są niskoprzetworzone, więc spożywanie ich jest zdrowe i wpływa korzystnie na samopoczucie. Znajdziesz u nas wszystkie składniki niezbędne do przygotowania tradycyjnych indyjskich potraw. Ich wysoka jakość będzie miała bezpośredni wpływ na cudowny smak i aromat dań, które będą pełne wartościowych składników odżywczych.

Jeżeli szukasz hurtowni z artykułami indyjskimi, której możesz zaufać, koniecznie odwiedź nasz sklep w podwarszawskich Jankach. Dla Twojej wygody pracujemy 7 dni w tygodniu aż do godziny 21. Możesz do nas przyjechać, gdy znajdziesz na to czas i zrobić detaliczne albo hurtowe zakupy w indyjskim stylu!

indianhouse
indianhouse
indianhouse