Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Z ciecierzycy, kukurydzy, nasion sorgo, jęczmienia, pszenicy, ryżu, czarnej fasoli – mąka indyjska dostępna jest w wielu odmianach i sprawdzi się nie tylko do przygotowania dań kuchni orientalnej. Z powodzeniem można ją stosować również do różnego rodzaju potraw oraz wypieków – niekoniecznie związanych z tradycją indyjską.

Jeżeli jesteś miłośnikiem indyjskiej kuchni, z pewnością wiesz, jak ciężko jest odtworzyć charakterystyczne dla tego regionu smaki i aromaty posługując się wyłącznie polskimi produktami. Dzięki oryginalnym mąkom wprost z Indii, które odnajdziesz w naszym sklepie, zadanie to będzie znacznie łatwiejsze! Wykorzystaj sprawdzone przepisy i użyj prawdziwych produktów indyjskich, aby otrzymać dania urzekające egzotycznym smakiem i aromatem.

Dlaczego warto używać oryginalnych mąk indyjskich?

Niepowtarzalny skład oferowanych przez nas mąk sprawia, że nadają one wyjątkowy charakter każdej potrawie i umożliwiają odtworzenie prawdziwych orientalnych smaków we własnej kuchni. Dokładamy wszelkich starań, by w kuchniach naszych klientów mogły na stałe zagościć indyjskie potrawy i wypieki, które rozpieszczą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Z tego względu dbamy o to, abyś miał bogaty wybór wszystkich niezbędnych do gotowania w indyjskim stylu półproduktów, gdyż to właśnie dzięki nim wyczarujesz u siebie w domu wspaniałe hinduskie potrawy.

Indyjskie mąki umożliwią Ci przygotowanie wielu hinduskich dań. Wykorzystuje się je m.in. do robienia placków, naleśników, chlebków oraz do zagęszczania aromatycznych sosów, które są prawdziwą kwintesencją kuchni indyjskiej. Oryginalne mąki indyjskie to doskonały wybór dla osób ceniących niepowtarzalne, orientalne smaki oraz dla osób cierpiących na nietolerancję glutenu. Wiele z nich to bowiem produkty bezglutenowe (np. mąki ryżowe, kukurydziane czy z ciecierzycy), dzięki którym każdy może skosztować mącznych wyrobów.

Oferowane przez nas mąki pochodzą wyłącznie od zaufanych, renomowanych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że do Twojej kuchni trafią mąki najwyższej jakości. Oferujemy produkty takich firm jak np.: Pansari, Pillsbury, Patanjali, RK czy też TRS.